Ніж складний в чохлі 003В
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3405
105,80 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніж складний в чохлі середній 003В
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 88 гр |
| Довжина: | 20 см |
| Довжина леза | 10 см |
| Довжина ножа | 20 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Складний |
| Чехол | Є |
- Ціна: 105,80 ₴
