Ніж столовий малий з пластмасовою ручкою
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1689
25,09 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Столовий ніж із пластиковою коричневою ручкою.
Має якісне лезо, правильну форму та зручно лежить у руці, що забезпечує комфортне використання ножа.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина леза | 9 см |
| Довжина ножа | 19 см |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал леза | Нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Тип | Ніж універсальний |
| Чохол | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 гр |
| Довжина: | 19 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Матеріал | Метал |
- Ціна: 25,09 ₴
