Таз господарський МЕД 20 л
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3903
136,13 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Таз господарський 20 л.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 47 см |
| Діаметр | 47 см |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 20 л |
| Призначення | Універсальне |
| Ручки | Є |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | не передбачена |
| Тип | Таз |
| Колір | Зелений |
- Ціна: 136,13 ₴
