Пакети Zip Lock з бігунком 17.8х22 см (25шт)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3011
96,31 ₴/упаковка
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴

Пакети Zip Lock з бігунком для пакування харчових та нехарчових продуктів 178х220мм, 30 мікрон.
Пакет zip-lock має й інші назви: гріппер, пакет струна, пакувальний пакет на застібці.
Основна перевага таких пакетів - надійна застібка, що дає змогу повторно розстібати та герметично застібати виріб. Завдяки замку Zip Lock вміст пакету надійно захищений від бруду, вологи та сторонніх запахів. Прозорий матеріал дозволяє легко переглядати вміст пакету.
Характеристики:
Розмір: 17,8*22 см;
Щільність: 30 мкм;
Матеріал: поліетилен;
Колір: прозорий, без малюнків і написів;
Кількість в упаковці: 25 шт
Пакети призначені для зберігання, перевезення та пакування харчових та не харчових продуктів, косметичних засобів, прикрас та інших важливих дрібниць.
Підходять для заморожування продуктів харчування в морозильних камерах.

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 0.4 кг |
| Довжина | 220 мм |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 100 шт. |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Матеріал | Поліетилен |
| Тип | Пакет з замком Zip-Lock |
| Товщина | 30 мкм |
| Ширина | 178 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13 гр |
| Кількість одиниць в пачці | 25 шт |
- Ціна: 96,31 ₴/упаковка

