Стакан паперовий Гофра 110 мл (25шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 4453
48,30 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стакан паперовий одноразовий, гофра з малюнком 110 мл.
Гофрований паперовий стакан довше зберігає температуру напою з комфортом для Ваших рук, не обпікаючи їх.
Виготовлений такий стакан з якісного картону з гофрованим поясом і приємним малюнок-принтом на ньому.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Папір |
| Об`єм | 110 мл |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість одиниць в пачці | 25 шт |
| Призначення | Для холодних та гарячих напоїв/їжі |
| Тип | Склянка |
| Паковання | Пакет поліетиленовий |
- Ціна: 48,30 ₴
