Штопор пластиковий (5шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3677
87,98 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластиковий штопор складний. Штопор такої конструкції практичний та довговічний.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина: | 105 см |
| Матеріал робочої частини | Неіржавка сталь |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Тип | Штопор класичний |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 20 мм |
| Призначення | Для бутилок |
- Ціна: 87,98 ₴
