Ковш для води 1.2 л
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3670
18,45 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ковші для води 1,2 л. Це виробництво призначене для холодних харчових продуктів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Різні кольори |
| Об'єм | 1200 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 160 мм |
| Довжина: | 26.5 см |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для рідини |
| Країна виробництва | Україна |
| Ширина | 16 см |
- Ціна: 18,45 ₴
