Ковш для води 1 л
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 3669
16,69 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ковші для води 1л. Це виробництво призначене для холодних харчових продуктів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 16.5 см |
| Колір | Різні кольори |
| Об`єм | 1 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 300 см |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Матеріал | Пластик |
| Призначення | Для рідини |
| Тип | Ківш |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 165 см |
- Ціна: 16,69 ₴
