Молоток для м'яса 26 см
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1554
63,45 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молоток для відбивання м'яса двосторонній.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.21 кг |
| Довжина | 260 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал робочої частини | Метал |
| Матеріал ручки | метал |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1 шт |
| Призначення | Для м'яса |
| Тип | Молоток |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 63,45 ₴
