Кружка-сито велика
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5718
196,35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кружка-сито являє собою пристрій, призначений для механічного просіювання сипких інгредієнтів: не тільки борошна, але і какао, манки, цукрової пудри та інше.
Сприяє легкому та швидкому просіванню, насичення киснем, ретельному очищенню від небажаних домішок.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 135 мм |
| Діаметр | 135 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Кружка-сито |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Призначення | Для сипких продуктів |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 196,35 ₴
