Вінчик з металевою ручкою A Plus
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 4044
46,56 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вінчик з металевою ручкою. З його допомогою ви можете взбивати молока, яйця, суміш для різних соусів, омлетів.
Просто незамінний інструмент в кондитерській справі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал вінчика | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 70 мм |
| Довжина: | 240 см |
| Матеріал ручки | метал |
| Тип | Вінчик |
| Колір | Сталевий |
| Ширина | 70 см |
- Ціна: 46,56 ₴
