Відро цинкове 10 л
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3561
109,25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро оцинковане характеризується легкістю та міцністю, витримує великі перепади температур.
Не піддається корозії при взаємодії з водою та хімічними речовинами.
Може використовуватися абсолютно в різних цілях: для перенесення та зберігання харчових та нехарчових продуктів, води та різних рідин, що робить його незамінними у всіх сферах.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 27 см |
| Діаметр | 27 см |
| Об`єм | 10 л |
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 27 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | не передбачена |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Універсальна |
| Ручки | Є |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 109,25 ₴
