Стакан паперовий з Малюнком 340 мл (50шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0346
67,85 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одноразовий паперовий стакан виготовлений з якісного картону з малюнком.
Малюнки в асорименті.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр | 80 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Папір |
| Об`єм | 340 мл |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість одиниць в пачці | 50 шт |
| Призначення | Для холодних та гарячих напоїв/їжі |
| Тип | Склянка |
| Паковання | Пакет поліетиленовий |
- Ціна: 67,85 ₴
