Стакан паперовий 250 мл Білий (50шт)
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 0615
58,65 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стакан паперовий одноразовий білий, 250 мл.
Паперовий стакан виготовлено з якісного картону без малюнка, білого кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 75 мм |
| Діаметр | 75 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Папір |
| Об`єм | 250 мл |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість одиниць в пачці | 50 шт |
| Призначення | Для холодних та гарячих напоїв/їжі |
| Тип | Склянка |
| Паковання | Пакет поліетиленовий |
- Ціна: 58,65 ₴

