Відро господарське МЕД 15 л Зелене
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 8891
112,64 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відро пластикове господарське МЕД 15,0 л
Виготовлено з високоякісної сировини, відповідає технічним вимогам. Може використовуватися для господарських потреб. Легке та міцне відро.
Добре використовувати у випадках, коли виключено контакт продуктів із металом. Гладка поверхня добре миється і стійка до високих і низьких температур.
Ємність - 15,0 л
Діаметр - 30,1 см
Висота - 34,7 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 30 см |
| Діаметр | 30 см |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 15 л |
| Тип | Відро без кришки |
| Форма | Кругла |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | не передбачена |
| Призначення | Універсальна |
| Ручки | Є |
- Ціна: 112,64 ₴
