Сито 24 см
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 2320
121,90 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сито 24 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 420 мм |
| Діаметр | 240 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Тип | Сито |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для сипких продуктів |
| Колір | Сталевий |
- Ціна: 121,90 ₴
