Форма паперова для кексів 1000 шт.
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 3811
286,35 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 800 ₴
+380 (73) 200-72-01
Відділ продажівповернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Форма паперова для кексів.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 70 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у наборі | 1000 шт |
| Конструкція форми | Цільна |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Кругла |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 286,35 ₴
